Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про спрямування залишку коштів освітньої субвенції (61 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістдесят перша позачергова сесія                                  сьомого скликання

від  20.10.2020 року

 

Про спрямування залишку

коштів освітньої субвенції

 

     Відповідно ст.26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 1032 Бюджетного кодексу України, пункту 8 Порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 року №6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМУ №193 від 27.02.2019р., розглянувши листи відділу освіти та економічного розвитку за № 94 від 19.10.2020року, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Спрямувати залишок коштів освітньої субвенції, який сформувався на 01.01.2020 року, в сумі 23 773,57 (двадцять три тисячі сімсот сімдесят три гривні 57 копійок), на реалізацію проєкту «Встановлення пожежної сигналізації в приміщенні Глинівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Андрушівського району Житомирської області за адресою: с.Глинівці, вул. Шкільна,1-А».

2. Начальнику фінансового відділу (Шевчук Н.В.) внести відповідні зміни до розпису місцевого бюджету на 2020 рік за програмною та економічною ознаками.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Секретар ради                                                           Галина КОЗИРЕНКО