Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про сплату членських внесків Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять дев’ята сесія                                                                   сьомого скликання

 

Від   22 лютого  2018 року

 

Про сплату членських внесків Всеукраїнській асоціації

органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»

 

           Відповідно до п.23 ст. 26, ст.65  Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення 19 сесії сьомого скликання від 14.03.2017 року «Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», п.19 ст.91 БК України, з метою більш ефективного виконання завдань і функції місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку та узгодженню дій захисту прав та інтересів територіальних громад, враховуючи висновки  постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

      1.  Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік:

 

      1.1.   Виділити кошти в сумі 1769,00 грн. (одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень) на сплату членських внесків у 2018 рік  Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» так, як Червоненська селищна рада є членом Асоціації.

      2. Бухгалтерії селищної ради перерахувати кошти в сумі 1769,00 грн. (одна тисяча сімсот шістдесят дев’ять гривень) Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

      3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

        Селищний голова                                                                       Ю.В. Ящук