Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу в оренду земельної ділянки (61 сесія-8)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

Шістдесят перша позачергова  сесія                                           сьомого  скликання

від 20 жовтня  2020 року 

 

Про передачу в оренду

земельної ділянки

 

            Керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.93 „1„3., ст. 124 „1„ Земельного Кодексу України, розглянувши заяву  гр. Чміля Миколи Павловича,  що проживає за адресою смт. Червоне  вул. Набережна 1, та заслухавши інформацію  спеціаліста першої категорії земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця  О. В. про передачу в оренду земельної ділянки за межами населеного пункту смт. Червоне, враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій, селищна  рада

 

ВИРІШИЛА:           

1. Передати гр. Чмілю Миколі Павловичу в оренду земельну ділянку з цільовим призначенням для сінокосіння і випасання худоби терміном на 3 (три) роки із земель комунальної власності Червоненської селищної ради, яка розташована за межами смт. Червоне  площею 0,50 га. кадастровий номер

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки площею 0,50га. становить 4288,32 грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 8 % від вартості землі, яка буде становити 343,07 грн. в рік /28,59 грн. в місяць,  гр. Чмілю М. П. вносити  орендну плату :

  • за перший рік – в п’ятиденний термін з дня укладення договору оренди;
  • починаючи з наступного року - відповідно до Податкового кодексу України (щомісячно протягом 30 календарних днів).

3. гр. Чмілю М. П.  приступити  до користування земельною ділянкою після державної реєстрації права оренди.

4. Спеціалісту першої категорії  земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради довести дане рішення до відома гр. Чмілю М. П. щодо виконання пунктів № 1, 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Секретар ради                                                                              Галина КОЗИРЕНКО