Про внесення змін до договору оренди та укладення додаткової угоди

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Двадцять восьма сесія                                                                                                 сьомого скликання

Від 21 грудня  2017 рік

Про внесення змін

до договору оренди

та укладення додаткової угоди

Заслухавши інформацію спеціаліста – земельних ресурсів та комунальної власності Волинця О.В.,  розглянувши заяву гр. Журавель І.М. про внесення змін до договору оренди та укладання додаткової угоди, керуючись ст.12 Земельного Кодексу України ст. 30 Закону України «Про оренду землі» законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна  рада

Вирішила:

1. Надати згоду на укладення додаткової угоди та внесення змін до договору оренди землі від 15.12.2013 року, кадастровий номер земельної ділянки 1820355600:01:005:0187.

2. На виконання пункту першого цього рішення внести зміни в договір оренди землі від 15.12.2013 року а саме в пункті 5 даного договору цифри 22602,00грн. змінити на цифри 91238,11грн., та в пункті 9 цифри 5% змінити на 4%, цифри 1130,10грн.  змінити на цифри 3649,52грн.

3. Всі інші пункти договору оренди землі від 15.12.2013 року  залишити без змін.

4. гр. Журавель І.М. провести державну реєстрацію додаткової угоди до договору оренди землі від 15.12.2013 року.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                           Ю.В.Ящук