Про надання дозволу на виготовлення детального плану територій (47 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок сьома позачергова  сесія                              сьомого  скликання

від 06 вересня  2019 рік

Про надання дозволу на

виготовлення детального

плану територій

Заслухавши інформацію спеціалісті земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради Волинця О. В. про необхідність виготовлення детального плану території, керуючись ст.12 Земельного кодексу України, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011р. № 290,ст.. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в України», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи,   селищна рада.

ВИРІШИЛА:

1. Червоненській селищній раді ОТГ в особі селищного голови Ящука Ю. В. замовити виготовлення детального плану території земельної ділянки комунальної власності Червоненської селищної ради в смт. Червоне вул.. Перемоги загальною площею 0,20га. зі  зміною цільового призначення з земель сільськогосподарського призначення на землі житлової та громацької забудови для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі  (АЗС).

2. Виконавчому комітету Червоненської селищної ради забезпечити підготовку  замовлення договору на розроблення детального плану, надання вихідних даних, поточний контроль за виконання робіт та надання проекту на затвердження.

3. Фінансування робіт по виготовленню дедального плану провести відповідно до чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Секретар ради                                              Г. І.  Козиренко