Про надання дозволу на розроблення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (45 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок п’ята  сесія                                                       сьомого  скликання

від 26 червня 2019 рік

Про надання дозволу на

розроблення технічної

документацій із землеустрою

щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки

Заслухавши інформацію спеціаліста земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради  Волинця О.В. про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки для парк-памятку садово паркового мистецтва що розташовано смт. Червоне керуючись  ст. 12 Земельного Кодексу України ст. 19 Закону України “Про землеустрій”,  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Червоненській селищній раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки пару-пам’ятки садово паркового мистецтва що розташовано смт. Червоне орієнтовною площею 30га.

2. Дозволити селищному голові укласти договір на виготовлення у відповідних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт, технічної документації на площу що вказана в пункті № 1 даного рішення.

3. У разі будь яких змін в площі з гідно пункта № 1 даного рішення, виготовлена документація підлягає розгляду на черговій сесії селищної ради з метою затвердження цієї площі.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                   Ю.В. Ящук