Про передачу земельних ділянок в оренду для створення фермерського господарства (41 сесія)

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Сорок перша сесія                                                                                                            сьомого скликання

Від 25 лютого 2019 рік

Про передачу земельних ділянок в оренду

для створення фермерського господарства

Розглянувши заяву гр. Майора Віктора Михайловича та заслухавши інформацію спеціаліста землевпорядника першої категорії селищної ради Шевцова В.О. про передачу земельних ділянки в оренду для створення фермерського господарства які розташовані за межами населеного пункту Крилівка з послідуючою передачею в суборенду фермерському господарству  для ведення фермерського господарства, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, керуючись ст.93, 122, 124, п. 14 ст. 134 Земельного Кодексу України, законом України  «Про селянське (фермерське) господарство», законом України «Про оренду землі», законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна  рада

Вирішила:

1. Передати в оренду терміном на 15 (п'ятнадцять) років із земель комунальної власності Червоненької селищної ради земельні ділянки для створення фермерського господарства, які розташовані за межами населеного пункту с. Крилівка а саме:

• площею 2,5969га. кадастровий номер 1820385600:05:000:0047;
  • площею 4,7930га. кадастровий номер 1820385600:03:000:0124;
  • площею 9,7973га. кадастровий номер 1820385600:04:000:0414.

2. Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки площею 2,5969га. кадастровий номер 1820385600:05:000:0047 становить 78213,96грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 7% від вартості землі, яка буде становити 5474,98грн. в рік /456,25грн. в місяць/.

Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки площею 4,7930га. кадастровий номер 1820385600:03:000:0124 становить 171668,18грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 7% від вартості землі, яка буде становити 12016,77грн. в рік /1001,40грн. в місяць/.

Згідно витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки розробленого відділом Держгеокадастру в Андрушівському районі вартість земельної ділянки площею 9,7973га. кадастровий номер 1820385600:04:000:0414 становить 202178,06грн., встановити орендну плату за користування земельною ділянкою в розмірі 7% від вартості землі, яка буде становити 14152,46грн. в рік /1179,37грн. в місяць/. гр. Майору В.М. вносити орендну плату що місяця до 30 числа.

3. Зобов’язати Майора В. М. зареєструвати договори оренди земельних ділянок в  термін передбачений чинним законодавством, та  приступити  до користування земельними ділянками після державної реєстрації договорів оренди та передачі в суборенду земельних ділянок створеному гр. Майором В.М. фермерському господарству.

4. Спеціалісту – землевпоряднику першої категорії селищної ради довести дане рішення до відома гр. Майора В.М. щодо виконання пунктів № 1, 2, 3 цього рішення та внести відповідні зміни в земельно-облікові документи.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                                                    Ю.В.Ящук