Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Про передачу у власність земельної ділянки ( 53 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИТЯГ З Р І Ш Е Н Н Я

 

П’ятдесят третя сесія                                                              сьомого  скликання

від 20 лютого 2020 року  

 

Про передачу у власність

земельної ділянки

           

   Відповідно до Закону України « Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)» керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  ст. 116, 118, 121, 122, Земельного Кодексу України, статтями 30, 56 Закону України «Про землеустрій»  зі змінами та доповненнями розглянувши заяву гр. Крупської Раїси Михайлівни  номер облікової картки платника податків 1654704868, жителя с. Малі Мошківці вул. Молодіжна, 2 Андрушівського району Житомирської області щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, враховуючи Свідоцтво про право на спадщину за законом серія НОК  906204, довідку Червоненської селищної ради про прийняття участі у жеребкуванні розпайованого Маломошківецького КСП «Промінь», витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи,  селищна рада.

 

ВИРІШИЛА:

1. Передати у власність земельну ділянку на рівні земельної частки (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Крупській Раїсі Михайлівні за № 9 загальною площею 5,6225га., кадастровий номер земельної ділянки 1820386600:04:000:0009, що розташована за межами населеного пункту с. Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області за рахунок земель розпайованого КСП «Промінь».

2. Власнику земельної ділянки взяти до відома, що використання землі не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права власності на неї, відповідно до Земельного кодексу України.

3. Рекомендувати  гр. Крупській Р. М.  повідомити Червоненську селищну раду про державну реєстрацію речового права на земельну частку (пай) № 9 для внесення змін в земельно-облікові.

4. Спеціалісту земельних ресурсів, комунальної власності та екології селищної ради внести зміни в земельно – облікові документи.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

 Селищний голова                                                                      Юрій  ЯЩУК

 Згідно

 Секретар ради                                                                            Галина КОЗИРЕНКО