22 Лютого, 2024 р., 14:58
#ПрозорістьТаПідзвітність: Держслужбовці та посадові особи долучилися до навчання із питань запобігання корупції
21 Лютого, 2024 р., 11:48
Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.
21 Лютого, 2024 р., 09:57
Сьогодні, 21 лютого, минув другий рік з дня загибелі у російсько-українській війні військовослужбовця, уродженця села Глинівці, штаб-сержанта 6-ї роти 2-го батальйону 95-ї окремої  десантно-штурмової бригади Збройних Сил України Стельмаха Олександра Анатолійовича.
20 Лютого, 2024 р., 14:28
Україна не сама у своїй боротьбі за Незалежність та безпеку. Президент Володимир Зеленський підписав безпекові угоди з Німеччиною та Францією. Вони є віддзеркаленням нашої спільної віри в майбутнє, що буде вільним від загроз і агресії.
20 Лютого, 2024 р., 11:46
В рамках відзначення в нашій державі  Дня Героїв Небесної Сотні в Центрі культури і дозвілля Червоненської громади відбувся турнір з тенісу серед юнаків.
20 Лютого, 2024 р., 11:44
Тематичний захід під такою назвою провели сьогодні працівники Центру культури і дозвілля в Червоному.
20 Лютого, 2024 р., 11:10
Сьогодні ми розкриємо завісу та поговоримо про захопливий світ неформальної освіти у проєкті "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"!
19 Лютого, 2024 р., 11:13
19 лютого 2024 року відзначається День Державного герба України — дата, яка вшановує встановлення національного символу.
19 Лютого, 2024 р., 10:35
Повір, спорт – це не лише веселощі та фізична активність, але й потужний інструмент для зміцнення та покращення твого життя в цілому