Дата: 14.08.2023 09:17

Ви як? Мабуть, знову купа справ і не факт, що поснідали сьогодні. Хотіли нагадати, аби ви не забували про психологічну гігієну та знаходили трохи часу для себе.

Турбота про ментальне здоров’я — це не лише дихання чи сеанси психолога. Пам’ятаєте, ми порівнювали психіку з батарейкою? Щоб рухатися далі, ми маємо відпочивати — так влаштований організм. Та й відпочивати можна по-різному, а саме поєднувати приємне з корисним:

• наведіть лад у шафі, робочому столі чи на кухні, позбудьтеся мотлоху, а речі, які вже не носитимете, передайте волонтерам;
  • послухайте подкаст чи новий альбом в улюбленому жанрі, не відволікайтеся на чати і новини;
  • вийдіть на прогулянку, покатайтеся на велосипеді, погодуйте птахів у парку;
  • навідайтеся до найближчого притулку, проведіть час із тваринами, запитайте волонтерів, чим можете допомогти;
  • сходіть на манікюр, педикюр, зробіть нову зачіску;
  • запросіть друзів на ніч кіно;
  • складіть чіткий план на день і спробуйте закрити усі його пункти — якщо вдасться, нагородіть себе чимось приємним.

Пам’ятайте: ваше ментальне здоров’я важливе 24 години на добу і 365 днів на рік.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)