Допомога під час війни: поліцейські закликають жителів Бердичівщини бути уважними при отриманні подібних повідомлень

Дата: 07.08.2023 13:55

Фото без описуДо поліції із заявою про ошуканство звернулась 45-річна жителька Вчорайшенської громади. Жінка розповіла, що на мобільному телефоні відкрила сповіщення про нібито отримання грошової допомоги. Тож вона зателефонувала на короткий номер, запропонований у повідомленні. Після чого її онлайн-банкінг заблокувався. Наступне сповіщення вже було від фінансової установи: не про отримання виплати, а про зняття більше 9 тисяч гривень із заощаджень.

Нині поліцейські проводять розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до правопорушення осіб.

Водночас правоохоронці застерігають громадян: в шахрайських повідомленнях про надходження фінансової допомоги часто є посилання нібито на банківську сторінку. Однак, якщо перейти за лінком та увести дані, їх «зчитають» шахраї. Якщо ви не впевнені у тому, що отримали смс-повідомлення про реальну виплату, зателефонуйте до банку, щоб дізнатися всю інформацію.

Будьте уважними, не дайте себе ошукати та не дозволяйте пройдисвітам збагатитися вашим коштом! Розкажіть про заходи перестороги своїм батькам, рідним, сусідам та знайомим.

Бердичівський районний відділ поліції

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)