Hадання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції

Дата: 19.07.2021 14:27

Фото без описуНа виконання Порядку наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 08.06.2021 № 27 «Про затвердження Положення про комісію Мінагрополітики для надання державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції та форм відповідних документів», зареєстровані та затверджені в Міністерстві юстиції України від 18 червня 2021 року за № 822/36444 форми документів.

На отримання спеціальної бюджетної дотації за приріст поголів’я корів власного відтворення суб’єкти господарювання подають документи передбачені пунктом 13 Порядку.

Дотація за приріст корів надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо за станом на 01 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 01 січня поточного року, в розмірі ЗО 000 гривень за одну голову.

Для отримання дотації за приріст корів суб’єкти господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, подають до Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації до 1 вересня поточного року такі документи:

• заявку;
  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна) за станом на 01 січня;
  • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг (місячна) за січень - червень поточного року;
  • виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин про загальну кількість наявних ідентифікованих та зареєстрованих в установленому порядку корів, зокрема корів, що народжені у господарстві суб’єкта господарювання, який є юридичною особою і власником корів, за станом на 01 січня та 01 липня поточного року.

Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації та зареєстровані в системі документообігу.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Документи подаються за адресою: місто Житомир, вулиця Мала Бердичівська, 25, кабінет 204.