Житомирська область, Бердичівський район

Інформаційно-консультаційний семінар з питань земельної реформи та державної підтримки

Сьогодні, 17.09.2020, робочою групою у складі представників Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації, Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та Житомирського регіонального відділення Укрдержфонду проводиться інформаційно-консультаційний семінар з питань державної підтримки впровадження земельної реформи та розвитку сімейних фермерських господарств.

На семінар, що проходить в залі засідань Червоненської селищної ради, запрошено жителів громади, керівників фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств, які проводять діяльність на території громади.