Житомирська область, Бердичівський район

Долучайся завтра до онлайн-марафону “100 хвилин з молоддю для молоді”

Літо плавно наближається до кінця і настав час перезарядитися! До Міжнародного дня молоді, 12 серпня, підготовлено крутий і мега корисний онлайн-марафон “100 хвилин з молоддю для молоді”.

Насправді, прикладів, коли одна людина ставала драйвером для змін багато. У сучасному світі це реальніше, ніж будь-коли в історії.

Цього року Міжнародний день молоді має тему – “Залучення молоді задля глобальних змін». Тож ми зібрали 10 активних молодих людей з різних куточків України, які є активними у своїх громадах і вони вже готові поділитися своїми історіями успіху.  Під час бліц-обговорень кожен з наших героїв чи героїнь готові розкрити свої секрети – як змінювати світ навколо себе і займатися улюбленою справою, а також, які є можливості для інших молодих людей, які готові долучитись до цікавих ініціатив. Про наших спікерів читайте в наступних публікаціях. Stay tuned!

Час та дата проведення – 12 серпня, 15:00 – 16:50

Місце – будь-яке вам зручне, адже подія відбуватиметься онлайн відразу на декількох сторінках

Представництво ООН в Україні спільно із Міністерством молоді та спорту України за підтримки Всеукраїнський молодіжний центр

#100хвилиндлямолоді