Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

3D тури Житомирською областю відкривають нові можливості для подорожей, — Віктор Градівський

Сьогодні, 10 серпня, в ОДА відбулася робоча зустріч із питання розвитку внутрішнього туризму у Житомирській області.

Зустріч провів заступник голови ОДА Віктор Градівський за участю директора Департаменту культури, молоді та спорту ОДА Максима Обшти та директора Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василя Кравчука.

“Сучасні технології надають багато можливостей, тому потрібно активно їх використовувати для промоції туристичного потенціалу Житомирщини”, — зазначив Віктор Градівський.

Василь Кравчук розповів про розроблену концепцію 3D турів Житомирською областю. Так, за допомогою 3D окулярів кожен може відправитися у віртуальну подорож та потрапити у будь-яку точку Житомирщини.

Нагадаємо, що Житомирщина активно долучилася до ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським загальнодержавного туристичного проєкту #МандруйУкраїною, який стартував 12 червня цього року.  

Мета проєкту – змінити ставлення українців до України. Надихнути людей мандрувати Україною.

У Житомирській області дуже багато цікавих місць, які варто побачити. Житомирщина займає 4 місце серед усіх областей України за відвідуванням внутрішніми туристами. Про те, куди з’їздити, що відвідати, де зупинитися, можна дізнатися на сайті Житомирського обласного туристичного інформаційного центру за посиланням http://tic.zt.ua/

#Мандруй_Україною
#Мандруй_Житомирщиною

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин