Увага! На Житомирщині надзвичайний рівень пожежної небезпеки

Управління ДСНС України у Житомирській області попереджає жителів регіону про надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Так, за інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології, 12-13 червня 2020 року на Житомирщині переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки (5 класу). У західних та північно-західних районах області – 3 клас. 14 червня у південних районах області передбачається надзвичайний клас пожежної небезпеки (5 клас), на решті території області 2-3 клас пожежної небезпеки.

Рятувальники наголошують, що спекотна та вітряна погода сприяє миттєвому перекиданню вогню на значні відстані. Також закликають населення утриматися від розведення багаття, спалювання сміття на відкритій місцевості у пожежонебезпечний період.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua