Житомирська область, Бердичівський район

Під час адаптивного карантину пам’ятайте про дотримання правил гігієни!

Карантинні заходи, запроваджені в Україні через коронавірусну хворобу COVID-19, будуть продовжені до 22 червня. При цьому діятиме адаптивний карантин, тобто обмежувальні заходи будуть поступово пом’якшуватися у залежності від епідемічної ситуації в кожному регіоні. Всього буде 5 етапів пом’якшення карантину.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 20 травня за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України.

Житомирська область у числі 16 регіонів, які можуть переходити до ІІ етапу карантину.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 обласною комісією з питань ТЕБ та НС було прийнято протокольне рішення від 29 травня 2020 року №20 про вжиття заходів на території Житомирської області для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та впровадження поетапного послаблення протиепідемічних заходів.

Пам’ятайте, що ІІ етап виходу з карантину – це лише послаблення, а не ігнорування карантинних заходів!

Аби запобігти захворюванню на коронавірусну інфекцію, обов’язково дотримуйтеся основних правил:

• регулярно дезінфікуйте руки;
  • носіть захисну маску у громадських місцях;
  • дотримуйтеся соціальної дистанції.

Нагадаємо, що станом на 9.00 2 червня у Житомирській області було зареєстровано 34 нових лабораторно підтверджених випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua