Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Землевпорядники Житомирщини передали у власність учасникам бойових дій 9,6 тис. га землі

У Житомирській області від початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками учасники бойових дій завершили процедуру оформлення у власність 6 тис. 086 земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на земельні ділянки загальною площею 9 тис. 604 гектари.

Найбільше земель військовослужбовці отримали для ведення особистого селянського господарства –  4 тис. 904 ділянки площею 9 тис. 480 га. Для індивідуального садівництва військовим надали 1 тис. 182 ділянки площею 124 га.

Усього за цей період до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області від військовослужбовців надійшло 17 тис. 915 заяв щодо надання дозволу на розроблення проекту землеустрою і щодо затвердження проекту землеустрою та передачі у власність земельної ділянки. За результатами їх розгляду військовим надано 9 тис. 843 дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 14 тис. 632 гектари.

Довідково. На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин