Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Всеукраїнський літературний конкурс серед дітей на протипожежну та техногенну тематику

Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Добровільним пожежним товариством України та за інформаційної підтримки журналу «Пожежна та техногенна безпека» у 2020 році проводить Всеукраїнський літературний конкурс серед дітей на протипожежну та техногенну тематику «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди».

З умовами проведення Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди» на протипожежну та техногенну тематику ви можете ознайомитися за наступним посиланням:

https://zt.dsns.gov.ua/files/2020/2/27/Postatnova_po_literatyrnomy_konkyrsy_2020.PDF

З метою залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної та техногенної безпеки, сприяння розвитку творчості особистості управління ДСНС України у Житомирській області  у 2020 році в області проводить відбіркові етапи Всеукраїнського літературного конкурсу. Перший етап – районний, міський – з 17лютого по 13 березня 2020року; 2-й етап –обласний – з 17 березня по 29 березня 2020 року.

Конкурсні роботи надіслати на адресу обласного оргкомітету в термін до 16 березня 2020 року: 10006, м. Житомир, вул. Героїв Пожежних, 67-Б, пресслужба Управління ДСНС України у Житомирській області.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин