До уваги платників податків!

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що

09 серпня 2019 року (п’ятниця), останій день подання звітності за ІІ квартал (І півріччя):

• звіту про суми податкових пільг;
  • податкової декларації з податку на прибуток підприємства платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу*;
  • податкової декларації рентної плати з розрахунком;
  • рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів;
  • рентної плати за спеціальне використання води;
  • податкової декларації екологічного податку;
  • податкової декларації туристичного збору;
  • податкової декларації платника єдиного податку юридичними особами та фізичними особами —підприємцями третьої групи;
  • податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ).

* Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (крім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу).

Бердичівське управління  ГУ ДФС у Житомирській області

Не зволікайте з поданням звітності!!!