Зустріч з підприємцями

Дата: 25.04.2019 07:13

Фото без опису

24 квітня у залі засідань Червоненської селищної ради відбулася зустріч з суб'єктами господарювання недержавних форм власності, фермерами, фізичними особами-підприємцями та особами, які планують розпочати підприємницьку діяльність. З присутніми спілкувалися: селищний голова Ю.В.Ящук, начальник УПСЗН Андрушівської РДА А.М.Балюк, в.о. начальника Андрушівської ДПІ Бердичівської управління ГУ ДФС у Житомирській області С.О.Климчук, представники виконавчого комітету селищної ради.
Питання для обговорення стосувалися легалізації праці, дотримання мінімальних державних гарантій з оплати праці, повноваження комісії з легалізації праці, штрафів за порушення, тощо. Також було представлено проекти рішень щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік/