Андрушівського районного сектору Управління ДСНС України інформує

Дата: 15.01.2019 09:50

14 січня 2019 року працівниками Андрушівського районного сектору Управління ДСНС України у Житомирській області для попередження випадків загибелі людей на воді та усвідомлення громадянами небезпеки, яку приховує крига, було проведено профілактичне відпрацювання місць зимової риболовлі на водоймах міста Андрушівка. З присутніми рибаками було проведено роз‘яснювальні бесіди щодо дотримання правил безпечної поведінки під час перебування на кризі. Було доведено статистику загиблих у зимовий період та умовно продемонстровано декілька способів порятунку потерпілого, що опинився у крижаній воді. Усім вручено листівки застережного характеру.

Провідний інспектор Андрушівського РС Управління ДСНС України у Житомирській області, Тарас Пустовенський.