Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

1 червня День Захисту дітей

          Дитинство - дивовижна пора в житті кожної людини, адже це час, коли світ навколо здається величезним, небо - безхмарним, прекрасний світ сповнений яскравих фарб, попереду безліч доріг, а ти щиро віриш в диво і радієш кожному новому дню.

           1 червня наша країна відзначила Міжнародний День Захисту дітей.

         Сьогодні десятки країн в усьому світі, у тому числі й Україна, проводять різноманітні заходи з метою посилення уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх.

        Не залишається осторонь і наша Червоненська громада, яка цього року вперше відзначила День Захисту дітей в стінах ОТГ.

          Відкривали свято зі словами привітання, народний депутат України  Ревега Олександр Васильович та голова Андрушівської районної державної адімінстрації Курсон Катерина Іванівна, які привітали усіх зі святом та побажали сонця, миру, радості, добра, а діткам приємного літнього відпочинку.

         Після вітального слова гостей заходу розважали рухливими танцями маленькі аматори з ДНЗ смт. Червоне  «Калинка» та «Горобинка», а також  лауреати Першої премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Юні таланти України» у м. Львові ансамбль «Весняночка» з с. Миролюбівка. З вокальними композиціями виступили, аматори с. М. Мошківці, с. Крилівка, с. В. Мошківці та с. Глинівці.

        За підтримки народного депутата О. Ревеги та ініціативи мешканців ОТГ  до дітей в гості завітали казкові герої  з улюблених мультфільмів та кумедний і дотепний клоун, які проводили різноманітні конкурси та ігри, в яких брали участь не тільки діти, а й дорослі.

       

 

 

 

 

 

          Також, в рамках свята був проведений футбольний турнір, між командами: смт. Червоне, та Бердичівський р-н, де перемогу отримало смт. Червоне, і між командами с. Крилівка та с. Глинівці де перемогу вибороло с. Глинівці.

       

 

 

 

 

 

 

 

       Хочемо подякувати ПП «Імпак», що забезпечив для дітей громади безкоштовні атракціони, солодку вату, машинки.

       Окремо висловлюємо велику подяку ГО «Повір у себе» та підприємцям Червоненської громади, які надали подарунки дітям сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та дітям з особливими потребами.

       Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості і, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє.

       Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді ми зможемо відчути смак справжнього щастя!« повернутися до списку новин