Червоненська громада
Андрушівський район, Житомирська область

Отримання дотації на молодняк великої рогатої худоби

Відповідно Постанови  КМУ від 7 лютого 2018 року № 107, якою затверджено «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»,  відділ агропромислового розвитку Андрушівської райдержадміністрації просить  підготувати журнал обліку фізичних осіб (за формою встановленою Мінагрополітики), в якому реєструвати власників тварин населених пунктів.

 Фізичні особи, для отримання дотації за молодняк         великої рогатої худоби, подають до відповідної сільської, селищної, міської ради, або ради об’єднаної територіальної громади копії таких документів:

  1. Паспорт великої рогатої худоби;
  2. Паспорт громадянина  та ідентифікаційного коду;
  3. Довідка про відкриття рахунку в банку.

 

За запитом органу місцевого самоврядування (в обов»язковому порядку!!)

Адміністратор Єдиного державного реєстру тварин у триденний строк надає інформацію органу місцевого самоврядування про кількість ідентифікованих тварин на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб – власників тварин. ( Адреса Адміністратора Єдиного держреєстру:  м.Житомир, вул.Степана Бандери, 7,кабінет №106. телефон: (0412)42-21-09, 0672344694 – Войнаш Станіслав Віталійович.

Документи від людей приймаються протягом бюджетного року до 1травня, до 1 вересня, до 1 грудня 2018 року в порядку черговості їх надходження, про що робиться запис в журналі обліку.

Органи місцевого самоврядування на підставі журналу обліку до 5 травня, до 5 вересня, до 5 грудня (станом на 1 грудня) складають відомість фізичних осіб, які мають право на отримання дотації, за формою, встановленою Мінагрополітики  і подають її в управління агропромислового розвитку облдержадміністрації  м.Житомир.

 

За довідками звертатися у відділ агропромислового розвитку Андрушівської райдержадміністрації.

Тел. 2-18-31, 2-10-42. 

Начальник відділу

агропромислового розвитку                                          В.М. Весельський« повернутися до списку новин