ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

Посвідчення довіреностей, прирівнюваних до нотаріально посвідчених, крім довіреностей на право розпорядження нерухомим майном, довіреностей на управління і розпорядження корпоративними правами та довіреностей на користування та розпорядження транспортними засобами

1.

Інформація про ЦНАП   (місце подання документів та отримання результату послуги)

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Червоненської селищної ради

Адреса: вул. Миру, буд. 28, смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області, індекс поштовий 13434

Тел./факс: (04136) 4-61-21

Електронна пошта: cnapchervone@ukr.net

Веб-сайт: http://www.Chervonenska-gromada.gоv.ua

Режим роботи:

Понеділок, вівторок, середа, четвер з 08.00 по 15.00

П’ятниця з 08.00 по 20.00, без перерви на обід.

Субота, неділя – вихідні дні.

2.

Перелік документів, необхідних для надання послуги та вимоги до них.

Умови отримання послуги.

1. Паспорт громадянина України (для підтвердження особи);
  2. Картка платника податків (ідентифікаційний код).

3.

Безоплатно

4.

Результат надання послуги

Довіреність друкується, зазначається найменування адміністративного органу, дата надання адміністративної послуги; прізвище, ім’я, по батькові та адреса довірителя; прізвище, ім’я, по батькові та адреса довіреної особи; мету та дії, які доручає вчинити довіритель, термін дії довіреності; посада, прізвище та ініціали посадової особи, яка посвідчила довіреність і скріплюються гербовою печаткою Іршанської селищної ради.

5.

Строк надання послуги

В день звернення.

6.

Спосіб отримання відповіді (результату)

Особисте звернення в центр надання адміністративних послуг та до старост населених пунктів об’єднаної територіальної громади. Про день та час прийому для надання послуги можна попередньо домовитись за телефоном. Нотаріальні дії вчиняються в приміщенні органу місцевого самоврядування. В окремих випадках, коли громадянин не може з’явитися в зазначене приміщення, нотаріальні дії можуть бути вчинені поза вказаним приміщенням.

7.

Акти законодавства щодо надання послуги

1. Закон України «Про нотаріат» (ст.37, ст.73);
  2. Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування» від 11.11.2011 № 3306/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.11.2011 р. за № 1298/20036.