Свято 8-березня відзначили в с. Крилівка

Воістину небесна і земна

Заквітчана і терном і барвінком

Свята і грішна, рідна, чарівна!

Повіки будь, благословенна жінко!

Святково  прекрашена  зала  сільської ради села Крилівки радо зустрічає шановних гостей, дорогих жінок та друзів.

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Щирими, добрими та прекрасними словами привітали ведучі свята всіх жінок нашого села. Атмосфера ніжності, тепла та душевності панувала в святковому залі. Зі сцени лунали мелодійні пісні для мам, бабусь та всіх присутніх…

Від усієї душі дякуємо  учасникам свята за чудовий весняний концерт та піднесений настрій.

Нехай  душа  у вас ніколи не старіє.

На білій скатертині будуть хліб і сіль

Своїм теплом вас завжди сонце гріє,

Слова подяки линуть звідусіль.

Зав. Клуб    Л. В.  Нагребельна.