Захист дітей

Сторінка на стадії наповнення

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД НА ТЕРИТОРІЇ ОТГ

Дата створення: 10:15 03.05.2018

Відповідно до Плану заходів щодо профілактики правопорушень, негативних проявів у дитячому середовищі на 2018 рік, та з метою попередження дитячої бездоглядності, безпритульності, жорстокого поводження з дітьми, 28 квітня було здійснено профілактичний рейд на території Червоненської ОТГ, а саме: с. Глинівці, с. Великі Мошківці, с. Малі Мошківці, с. Забара, с. Крилівка, смт. Червоне. До складу рейдової групи входили селищний голова, представники Національної поліції, спеціаліст з питань захисту дітей та фахівець із соціальної роботи.

Громадська організація «Ла Страда-Україна»

Дата створення: 10:10 24.04.2018

Одна з провідних неурядових організацій України у сфері захисту прав жінок та дітей. Діяльність організації направлена на запобігання торгівлі людьми, попередження домашнього насильства, впровадження гендерної рівності та вдосконалення системи захисту прав та інтересів дитини.

ПРОТИДІЯ злочинності серед неповнолітніх

Дата створення: 10:09 24.04.2018

Щороку зростає частка тяжких злочинів, які скоюють підлітки. Психологи стверджують, що діти стають дедалі жорстокішими, а їхні злочини – моторошнішими.

Увага, депресія!

Дата створення: 09:49 24.04.2018

Ми живемо у складному світі. Діти, як і дорослі, зіштовхуються з безліччю стресових ситуацій. Управління стресом — це мистецтво, якого треба вчитися. Навіть ті до­рослі, які не мають проблем зі здоров'ям, не раз пережива­ють у житті труднощі на фізичному, соціальному, розумово­му та психологічному рівнях.

Захист дітей

Дата створення: 14:38 06.11.2017