Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Новини

Весняна толока!

Дата створення: 09:33 29.04.2021

Наприкінці минулої неділі колектив селищної ради організував толоку: прибрали парк від сміття, реставрували та покрасили альтанки, очистили прибережну лінію озера від мулу та висадили алею молодих дубків. До 35 роковин Чорнобильської катастрофи на честь героїв-ліквідаторів працівники селищної ради, за сприяння обласної партійної організації «Сила і Честь», висадили алею з саджанців туй та кущів троянд. Місцем посадки було обрано підхід до братської могили та пам’ятника воїнам Великої Вітчизняної Війни.

Рекомендації щодо безпечного святкування Великодня

Дата створення: 11:15 27.04.2021

Міністерство охорони здоров’я України, для безпечного святкування Великодня, рекомендує релігійним закладам дотримуватися наступних рекомендацій в умовах карантину:

ПОПЕРЕДЖЕННЯ   ПРО  ЗАБОРОНУ!

Дата створення: 14:23 21.04.2021

НЕБЕЗПЕКА ДОВКІЛЛЮ ТА МАЙБУТНІМ ПОКОЛІННЯМ

Дата створення: 15:41 09.04.2021

Незабаром поминальні дні. Прийнято прибирати та прикрашати могили вінками та квітами. Останні роки популярними стали штучні квіти, виготовлені з пластику. Нажаль немає жодного безпечного методу їх утилізації. Кожна квіточка на вінку складається із кількох деталей, які виготовляються з різного виду пластику. Він, зазвичай, не маркований. Через це його неможливо розсортувати для переробки. Пластик, з якого зроблені квіти, розкладається понад сто років. Крім того, під впливом сонячного світла та під час розкладання, він виділяє канцерогени, які небезпечні для здоров'я людей та довкілля. Захоронення або спалювання штучних квітів – несе непоправну шкоду. При спалюванні в атмосферне повітря виділяється велика кількість діоксинів, тобто хлорованих вуглеводів, що є надзвичайно канцерогенними, як наслідок зниження імунітету, погіршення здоровя у людей, виникнення онкологічних захворювань.

Нітрати в ранніх овочах.

Дата створення: 08:57 08.04.2021

Перші молоді овочі вже з’явились на прилавках. Купуючи їх, ми отримуємо весняні вітаміни. Однак не слід забувати  про нітрати. У ранніх овочах часто буває завищений рівень цих речовин. Як відомо, нітрати застосовують для прискорення росту й дозрівання рослин, однак несвідоме використання призводить до їх надмірного накопичення в овочах, а також забруднення ґрунтових вод.

ОБЕРЕЖНО, ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

Дата створення: 10:44 06.04.2021

Виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених вибухами, несе значну загрозу життю та здоров’ю людей, а також системам життєзабезпечення населення. Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати.

Обережно пожежі

Дата створення: 11:57 01.04.2021

Із настанням теплої погоди природні пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та різний непотріб.