Як проставити апостиль на документах, - роз’яснює Міністр юстиції

Дата створення: 09:38 24.07.2019

У 2002 році Україна приєдналася до Гаазької Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів. Ця Конвенція поширюється на офіційні документи, які були складені на території однієї з Договірних  держав  і  мають  бути  представлені на території іншої Договірної держави. Станом на 2018 рік вже 118 країн приєдналися до Гаазької Конвенції, з переліком яких можна ознайомитися  на офіційному вебсайті Міністерства закордонних справ:  https://mfa.gov.ua/ua. Що таке апостиль?

Запрошуємо на еко-тур

Дата створення: 14:49 19.07.2019

Червоне - то любов!

Дата створення: 09:44 12.07.2019

Як отримати безоплатну правову допомогу, - роз’яснює Міністр юстиції

Дата створення: 10:43 11.07.2019

Право на безоплатну правову допомогу - гарантована Конституцією України можливість отримати в повному обсязі безоплатну первинну правову допомогу, а також можливість для певної категорії осіб отримати безоплатну вторинну правову допомогу у випадках, передбачених Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

На Житомирщині урочисто відкрили ще один «Open Space»

Дата створення: 10:40 11.07.2019

На Житомирщині з’явився ще один офіс європейського зразка   «Open Space», де громадяни можуть у зручних умовах, без тривалих очікувань отримати найбільш популярні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. 8 липня його урочисто, за участі заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергія Петухова  відкрили у Житомирі на базі Житомирського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції. Це ювілейний, 35-й в Україні, сучасний центр нового формату.

Бердичівська ОДПІ повідомляє

Дата створення: 15:13 10.07.2019