74-а річниця Перемоги

Дата створення: 08:30 10.05.2019

Заробітна плата у «конверті» позбавляє гарантованого права на захист з боку держави

Дата створення: 10:40 08.05.2019

Офіційне працевлаштування працівника - гарантоване Конституцією України право на працю, реалізоване шляхом укладення трудового договору.    При укладенні трудового договору існують певні вимоги до його форми: трудовий договір укладається, як правило, в письмовій формі. Додержання письмової форми є обов'язковим, зокрема у випадках, коли на цьому наполягає працівник.    Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування і реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу.    Саме дотримання письмової форми трудового договору при працевлаштуванні дає працівнику можливість здійснювати захист своїх трудових прав в разі невиплати або затримки у виплаті заробітної плати, а також інших порушеннях трудового законодавства з боку роботодавця.   Що розуміється під  нелегальним  працевлаштуванням?    Нелегальним працевлаштуванням слід вважати наймання працівника на роботу без офіційного працевлаштування, тобто без укладення трудового договору.

Усе про аліменти на утримання повнолітньої дитини, яка продовжує навчання, - роз’яснює Міністр юстиції

Дата створення: 10:55 25.04.2019

Шановний Павле Дмитровичу! Маю до Вас питання. В мене - донька, якій зовсім скоро виповниться 18 років, вона навчається на першому курсі в університеті. Її батько справно платить аліменти,  але  запевняє, що коли їй виповниться 18, припинить платити.Чи може донька розраховувати на його підтримку упродовж навчання? Світлана Шевченко Консультує Міністр юстиції Павло Петренко Хто має право на утримання?

Зустріч з підприємцями

Дата створення: 07:13 25.04.2019

До уваги платників податків!

Дата створення: 13:40 23.04.2019

Бердичівське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що з 02.05.2019 року функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства.

До уваги жителів громади!

Дата створення: 17:01 18.04.2019

Завтра, 19 квітня, відбудеться весняна толока. Долучитися до заходу та зробити громаду чистішою запрошуємо усіх небайдужих мешканців громади.

До уваги платників податків!

Дата створення: 16:28 18.04.2019

Бердичівська ОДПІ нагадує, що  19 квітня  2019 року (завтра), останній день сплати:

Увага!

Дата створення: 16:19 18.04.2019

Юридичні особи недержавної форми власності,  фізичні особи-підприємці, фермери та усі зацікавлені особи, які бажають легалізувати свою діяльність, запрошуються на зустріч.