Новини

Право внутрішньо переміщеної особи на медичне обслуговування, - роз’яснює Міністр юстиції

Дата створення: 08:22 23.05.2019

Забезпечення основних життєвих потреб, у тому числі медичного обслуговування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), й досі залишається актуальним для нашої держави.       У Конституції України встановлено, що держава  створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно.      Нагадаю, кожний пацієнт, який досяг 14 років і який звернувся за наданням йому медичної допомоги, має право на вільний вибір лікаря, якщо останній може запропонувати свої послуги та вибір методів лікування, відповідно до його рекомендацій.

До уваги платників податків!

Дата створення: 09:21 16.05.2019

Як захистити своє право власності на земельну ділянку, - роз’яснює Міністр юстиції

Дата створення: 08:46 16.05.2019

Що таке  самовільне зайняття земельної ділянки?

Булінгу треба протистояти уже сьогодні

Дата створення: 08:42 16.05.2019

Діти різні за своїм характером, багато хто чутливий і досить близько сприймає слова оточуючих до серця. На жаль, такі школярі найчастіше стають жертвами цькування. Знущання над ними приносить задоволення агресору, особливо він щасливий, коли зміг довести однолітка до сліз.

Нітрати у ранніх овочах

Дата створення: 13:28 13.05.2019