22 Січня, 2024 р., 13:02
ЄС та Німеччина надають 100 грантів українським підприємствам з експортним потенціалом та інноваційними ідеями
22 Січня, 2024 р., 10:40
Яка команда стане найсильнішою у нашому проєкті? Хто підготує переможців?
19 Січня, 2024 р., 12:58
#плічопліч Триває процес реєстрації команд Бердичівського району на участь у всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч». Участь у змаганнях надасть дітям чудову можливість не тільки проявити свої спортивні таланти, але й відчути себе частиною великої та дружної спільноти, що ділиться спільними цінностями та прагненнями. Грандіозний спортивний захід проходить за активної підтримки представників влади, його основною метою є популяризація спорту серед учнівської молоді та підтримка у закладах загальної середньої освіти системи фізичного виховання.
19 Січня, 2024 р., 12:50
#плічопліч: На Житомирщині 1767 шкільних команд зареєстровано у проєкті «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
17 Січня, 2024 р., 08:55
За результатами проведеного голосування стосовно перейменування вулиць у громаді, яке тривало 2 місяці, підсумовуємо наступні результати:
17 Січня, 2024 р., 08:51
#ПрозорістьТаПіздвітність Людмила Димидюк перевірила будівництво укриття при одному з начальних закладів Бердичівської громади