Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про стан пожежної та техногенної безпеки екосистеми

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

 

Р І Ш Е Н Н Я

16 березня 2021 року                                                                                          № 18

 

Про стан пожежної та техногенної

безпеки екосистеми

 

Керуючись ст.ст.40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом цивільного захисту України, розглянувши та обговоривши лист Андрушівського районного сектору управління ДСНС України в Житомирській області від 11.03.2021 №69 про стан пожежної та техногенної безпеки на території бувшого Андрушівського району за 2020 рік, виконавчий комітет Червоненської селищної ради

 

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про стан пожежної безпеки екосистеми прийняти до відома та виконання у межах своїх повноважень.

2. Заборонити населенню, підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності спалювання сухої трави і залишків рослинності на сільгоспугіддях, вздовж доріг, на територіях приватних садиб та очерету на водоймах на всій території Червоненської селищної територіальної громади.

3. Рекомендувати лісництвам проводити очищення лісових масивів від захаращень, у першу чергу тих, що прилягають до населених пунктів, у межах просік під повітряними лініями електропередач, нафто-, газо-, водопроводів.

4. Керівникам структурних підрозділів та працівникам виконавчого апарату Червоненської селищної ради, виконавчому комітету Червоненської селищної ради, старостам відповідних старостинських округів  посилити роз’яснювальну роботу серед населення, щодо дотримання вимог пожежної безпеки в приватному житловому секторі, недопущення спалювання залишків рослинності на присадибних ділянках, сільгоспугіддях, узбіччях доріг, поблизу лісових масивів і торфовищ, очерету на заплавах річок та берегах водойм.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на спеціаліста з військового обліку та цивільного захисту населення селищної ради Пасічник Г.Л.

 

 

 

Селищний голова                                                                              Юрій ЯЩУК