Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Рішення № 123 від 28.10.2021

ЧЕРВОНЕНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЖИТОМИРСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 

 В И К О Н А В Ч И Й    К О М І Т Е Т

П Р О Є К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

28 жовтня 2021 року                      смт Червоне                                              №123 


 Про зміну адреси об`єкта

нерухомого майна в смт Червоне        

 

Керуючись ст. 37, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст.ст. 183, 328, 356, 358, 364, 367, 381 Цивільного кодексу України, ст.26-3 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 №690 «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна», розглянувши заяву гр. Ххххххххххх Ххххх Хххххххххх від ХХ.ХХ.ХХХХ про зміну адреси житлового будинку за номером  ХХ на номер ХХх по вул. Ххххххххххххх в ххх Ххххххх Хххххххххххххх хххххх Хххххххххххх ххххххх та надані документи, а саме: копія Свідоцтва про право на спадщину за законом серії ХХХ ХХХХХХ від ХХ.ХХ.ХХХХ,  копія Витягу від ХХ.ХХ.ХХХХ про реєстрацію права власності на нерухоме майно під номером ХХ, по вул. Хххххххххххх, в ххх Ххххххх часткою в розмірі ХХ/ХХХ, копія висновку щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна Бердичівського міжміського бюро технічної інвентаризації від 28.05.2021 №875е, копія технічного паспорту №374 від 16.03.2021 на будинок садибного типу з господарськими будівлями та спорудами за адресою Хххххххххххх, ХХ ххх Ххххххх, інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно від ХХ.ХХ.ХХХХ номер №ХХХХХХХХХ,  враховуючи, що житловий будинок за номером ХХ по вул. Хххххххххххх в хххх Ххххххх знаходиться в спільній власності,  Хххххххххх Ххххх Хххххххххх володіє часткою цього будинку в розмірі ХХ/ХХХ, зазначена частка не є самостійним об’єктом нерухомого майна, договір про поділ спільного майна, договір про виділ у натурі частки із спільного майна або відповідне рішення суду заявницею з пакетом документів не надався,  виконавчий комітет Червоненської селищної ради

 

ВИРІШИВ:

1. Відмовити громадянці Ххххххххххх Ххххх Хххххххххх  у зміні адреси  об’єкта нерухомого майна за номером ХХ (хххххххх ххх) на номер ххх (хххххххх хх х) по вулиці Хххххххххххх в хххх Ххххххх Хххххххххххххх хххххх Хххххххххххх ххххххх в зв’язку з поданням неповного пакету документів.

2. Спеціалісту І категорії відділу правового, організаційно-інформаційного забезпечення, документообігу, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Головачу П.В. забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному сайті Червоненської селищної ради згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Болотіна П.С.

 

 

 

Селищний голова                                                                                    Юрій ЯЩУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення