Червоненська селищна територіальна громада
Бердичівський район, Житомирська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОТОКОЛ № 1

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

комісія з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

 

ПРОТОКОЛ № 1

 

чергового засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради

 

смт. Червоне                                                                               22 березня 2021 року

 

ПРИСУТНІ:

- Ящук Юрій Валентинович, голова Червоненської  селищної ради

- Семенова Наталія Юріївна, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Червоненської селищної ради

- Пасічник Галина Леонідівна, спеціаліст з військового обліку та цивільного захисту населення апарату виконавчого комітету Червоненської селищної ради

- Кобилинський Микола Вікторович, начальник Андрушівського РС У ДСНС України у Житомирській області,

- Радчук Ірина Юріївна, начальник Андрушівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області,

- Хомченко Георгій Григорович, т.в.о. начальника 36 Державного пожежно-рятувального посту (смт.Червоне) головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області,

- Яковчук Ярослав Миколайович, дільничний офіцер поліції ВПД №1 Бердичівського РВП ГУНП в Житомирській області,

- Драгнєва Вікторія Вікторівна, в.о. начальника відділу освіту та економічного розвитку апарату виконавчого комітету селищної ради

 

ВІДСУТНІ: Стельмах Михайло Володимирович, в.о. обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Червоненської селищної ради.

 

ЗАПРОШЕНІ:

- Дяченко Юрій Миколайович, директор комунального підприємства «Червоненський селищний ринок» Червоненської селищної ради

ГОЛОВУВАВ: Ящук Юрій Валентинович, голова Червоненської  селищної ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:    

1. Про затвердження персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

 

Доповідач: Ящук Юрій Валентинович, голова Червоненської  селищної ради

 

2. Про розгляд Протоколу №7  чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації від 18.03.2021 року та Протоколу №5 чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бердичівської районної державної адміністрації від 19.03.2021 року по наступних питаннях:

 

2.1. Про заходи щодо підготовки до протидії пожежам у природних екосистемах.

 

Доповідач: Кобилинський Микола Вікторович, начальник Андрушівського РС У ДСНС України у Житомирській області

 

2.2. Про затвердження заходів щодо підготовки населених пунктів та об’єктів Червоненської селищної територіальної громади до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2021 року.

 

Доповідач: Кобилинський Микола Вікторович, начальник Андрушівського РС У ДСНС України у Житомирській області

 

2.3. Про стан захворюваності на COVID-19 серед мешканців  Червоненської селищної територіальної громади та розгляд Доповідної записки начальника Андрушівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області від 22.03.2021 № Вих - 65/14-ДВ.

 

Доповідач: Радчук Ірина Юріївна, начальник Андрушівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області

 

3. Про розгляд рішення VI сесії VII скликання Червоненської селищної ради від 18.03.2021 “Про визначення місця знищення (знешкодження) вибухонебезпечних предметів на території Червоненської селищної територіальної громади ”.

 

Доповідач: Ящук Юрій Валентинович, голова Червоненської  селищної ради

 

4. Про розгляд рішення виконавчого комітету Червоненської селищної ради від 16.03.2021 №18 “Про стан пожежної та техногенної безпеки екосистеми”.

 

Доповідач: Ящук Юрій Валентинович, голова Червоненської  селищної ради

 

5. Про розпорядження голови ЖОДА від 18.03.2021 року №169 «Про Примірне положення про консультаційні пункти щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях техногенного, природного, соціального та воєнного характеру».

 

СЛУХАЛИ:

1. Про затвердження персонального складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

 

                            Доповідач: Ящук Ю.В., голова Червоненської  селищної ради

 

ВИСТУПИЛИ:

Семенова Н.Ю. керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Червоненської селищної ради

 

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно)

 

Схвалити персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради. Рекомендувати голові комісії затвердити персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради.

Персональний склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Червоненської селищної ради додається до протоколу.

 

СЛУХАЛИ:

           2.  Про розгляд Протоколу №5 чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бердичівської районної державної адміністрації від 19.03.2021 року та Протоколу №7 чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації від 18.03.2021 року з наступного питання:

            2.1. Про заходи щодо підготовки до протидії пожежам у природних екосистемах.

 

                      Доповідач: Кобилинський М.В., начальник Андрушівського РС У

                                         ДСНС України у Житомирській області

 

 

ВИСТУПИЛИ:

  1. Ящук Ю.В., голова комісії ТЕБ та НС Червоненської селищної ради.

Хомченко Г.Г., т.в.о. начальника 36 Державного пожежно-рятувального посту (смт.Червоне) головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області

 

ВИРІШИЛИ: з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення (одноголосно)

 

1. Встановити дієвий контроль за дотриманням правил вимог пожежної безпеки населенням у лісових масивах, рекреаційних зонах, сільгоспугіддях та присадибних ділянках.

 

2. Заборонити на пожежонебезпечний період розведення багать у лісових масивах і випалювання сухої рослинності на землях лісового фонду, сільгоспугіддях, заплавах річок та вздовж доріг.

 

3. Наголосити власникам (користувачам) земель про адміністративну і кримінальну відповідальність щодо випалювання сухої рослинності та невжиття заходів своєчасного гасіння пожеж.

 

4. Організувати роз’яснювальну роботу серед жителів сіл і працівників підприємств з питань протипожежної безпеки у лісах та на сільськогосподарських угіддях, приватному житловому секторі, недопущення спалювання залишків рослинності і сміття на присадибних ділянках, сільгоспугіддях, узбіччях доріг, поблизу лісових масивів і торфовищ, очерету на заплавах річок та берегових водойм.

 

5. Забезпечити розміщення у ЗМІ (стендах) та соціальних мережах матеріали упереджувального характеру з роз’ясненнями дотримання вимог пожежної безпеки та заборони на пожежонебезпечний період розведення багать у лісових масивах і випалювання сухої рослинності на землях лісового фонду, сільгоспугіддях, заплавах річок та вздовж доріг.

 

6. Організувати розміщення засобів наочної пропаганди (плакатів, листівок, звернень, знаків пожежної безпеки) щодо заборони випалювання сухої рослинності та дотримання вимог пожежної безпеки.

 

7. Облаштування місць забору води на водоймах територіальної громади для забезпечення під’їзду пожежної техніки.

 

8. Забезпечити обладнання сільських населених пунктів територіальної громади пристроями для оповіщення людей на випадок пожежі. Облаштувати  свердловини пожежними гідрантами в кожному населеному пункті територіальної громади.

 

9. Рекомендувати фермерським господарствам, агропромисловим та сільськогосподарським підприємствам, які провадять свою господарську діяльність на території Червоненської селищної територіальної громади:

- надавати посильну допомогу в гасінні пожеж в разі їх виникнення на території громади;

- забезпечити протипожежний захист сільгоспугідь, зокрема особливу увагу приділити періоду дозрівання врожаю, для цього забезпечити у період воскової стиглості хліба, обкошення полів з прибиранням скошеного, та оборанні їх смугою не менше 4 м. завширшки в місцях прилягання до лісових масивів, степової смуги, автомобільних шляхів та залізниць.  

 

Відповідальні: Керівники підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування які знаходяться на території Червоненської селищної територіальної громади, керівники структурних підрозділів Червненської селищної ради, виконавчий комітет Червоненської селищної ради, депутати Червоненської селищної ради, Головач П.В., Пасічник Г.Л.

 

Термін: постійно.

 

СЛУХАЛИ:

2. Про розгляд Протоколу №7 чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації від 18.03.2021 року та Протоколу №5 чергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Бердичівської районної державної адміністрації від 19.03.2021 року з наступного питання:

 

2.2. Про затвердження заходів щодо підготовки населених пунктів та об’єктів Червоненської селищної територіальної громади до функціонування під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2021 року.

 

                         Доповідач: Кобилинський М.В., начальник Андрушівського РС            

                                             У ДСНС України у Житомирській області

 

ВИСТУПИЛИ:

Ящук Ю.В., голова комісії ТЕБ та НС Червоненської селищної ради.

Хомченко Г.Г., т.в.о. начальника 36 Державного пожежно-рятувальног