Житомирська область, Бердичівський район

«Про внесення змін до бюджету Червоненської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» (59 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

П’ятдесят дев’ята позачергова сесія                                   сьомого скликання

Від  20.08.2020 року

«Про внесення змін до

бюджету Червоненської селищної об’єднаної

територіальної громади на 2020 рік»

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника фінансового відділу  селищної  ради Шевчук Н.В., розглянувши листи відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради за № 64,65 від 17.08.2020р. про перерозподіл коштів, селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Провести перерозподіл коштів по закладах загальної середньої освіти в сумі 31395 (тридцять одна тисяча триста дев’яносто п’ять) гривень з КЕВК 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» на КЕВК 2210 «Предмети, матеріали,  обладнання та інвентар» для придбання засобів індивідуального захисту та дезінфекції з метою запобігання розповсюдження короновірусної інфекції COVID-19. Дані зміни провести в межах запланованих бюджетних асигнувань.

2. Провести перерозподіл коштів по ДНЗ «Сонечко» с. Забара в сумі 5200 (п’ять тисяч двісті) гривень для облаштування паркану навколо ДНЗ «Сонечко» с. Забара. Дані зміни провести в межах запланованих бюджетних асигнувань.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та  охорони  природи.

Селищний голова                                                                 Юрій ЯЩУК