Про виконання Програми соціально- економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади за 2017 рік

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев’ята сесія                                                      сьомого скликання

Від 22 лютого 2018 року

Про виконання Програми  соціально- економічного

розвитку Червоненської селищної ради

об’єднаної  територіальної  громади за 2017 рік

Відповідно до п.п.1 п а ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обговоривши звіт виконавчого комітету селищної ради про виконання Програми  соціально-економічного розвитку  Червоненської селищної ради  об’єднаної  територіальної  громади за 2017 рік, заслухавши селищного голову Ящука Ю.В., враховуючи висновки постійних  комісій,  селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Звіт виконавчого комітету селищної ради про виконання Програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної ради об’єднаної  територіальної  громади за 2017 рік взяти до відома.
  2. Відмітити, що завдання і заходи Програми 2017 року, які потребують тривалого терміну вирішення, включено у відповідну Програму  на 2018 рік.
  3. Відмітити, що діяльність органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ, організацій об’єднаної територіальної громади направлялася на забезпечення розвитку підвідомчих територій, створення умов покращення життєзабезпечення населення  об’єднаної територіальної громади.
  4. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій об’єднаної територіальної громади відповідно до повноважень надавати  посильну допомогу на підтримку соціально-економічної сфери та розвитку інфраструктури   об’єднаної територіальної громади.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії селищної ради.

Селищний голова                                                    Ю.В. Ящук