Про виділення коштів ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст. Червоненської селищної ради Житомирської області» (40 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

Сорокова сесія                                                                        сьомого скликання

від 22 грудня 2018 року

Про виділення коштів ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.

Червоненської селищної ради Житомирської області»

Відповідно до п.23 ст.26, ст.61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист директора ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст. Червоненської селищної ради Житомирської області»  № 45 від 21.12.2018р. про додаткову потребу в коштах, сесія селищної ради

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до селищного бюджету на 2018 рік:

1.1. Виділити кошти в сумі 65635,0 гривень (Шістдесят п’ять тисяч шістсот тридцять п’ять гривень) ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст. Червоненської селищної ради Житомирської області» на придбання редуктора заднього мосту А081 16/24 9016 для  шкільного автобуса.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

Селищний голова                                                              Ю.В. Ящук