Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про виділення коштів службі у справах дітей Андрушівської РДА

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

      

Двадцять перша позачергова сесія                                                                     сьомого скликання

 від 22 травня 2017 року

 

Про виділення коштів службі у справах дітей

Андрушівської РДА

                                              

     Заслухавши інформацію селищного голови Ящука Ю.В. та розглянувши лист служби в справах дітей Андрушівської РДА від 26.04.2017 року за № 191 про виділення коштів на закупівлю бензину для проведення рейдів по Червоненській об’єднаній територіальній громаді, в зв’язку з тим, що на території Червоненської ОТГ проживає 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 6 усиновлених дітей, 2 прийомні сім’ї в яких виховується 3 дітей, на виконання «Цільової програми щодо забезпечення та захисту прав дітей у Андрушівському районі на 2017-2018 роки», відповідно ст.26, ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

ВИРІШИЛА :

1. Виділити кошти в сумі 2000,00 грн. /дві тисячі гривень/ службі в справах дітей Андрушівської РДА на закупівлю бензину для проведення рейдів по Червоненській об’єднаній територіальній громаді.

2. Бухгалтерії селищної ради перерахувати кошти в сумі 2000,00 грн. /дві тисячі гривень/ до районного бюджету Андрушівського району.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

 

 

Селищний голова                                                                                      Ю.В. Ящук