Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про створення поліцейської станції на території  Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади (57 сесія)

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району  Житомирської області

РІШЕННЯ

 

П’ятдесят сьома сесія                                                           сьомого скликання

від  25.06. 2020 року

 

Про створення поліцейської станції

на території  Червоненської селищної

ради об’єднаної територіальної громади

   

       Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 23 Закону України «Про національну поліцію», Наказу Міністерства Внутрішніх Справ України від 28.07.2017 № 650 «Про затвердження Інструкції з організації діяльності дільничних офіцерів поліції», з метою забезпечення законності, публічного порядку, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян на території громади Червоненської селищної ради, розглянувши висновок спільного засідання постійних комісій селищної ради, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Створити на території Червоненської селищної ради об’єднаної територіальної громади поліцейську станцію.

2. Виділити у приміщені КНП "АЗПСМ" Червоненської селищної ради дві кімнати площею 11,10 та 16,7 м.кв., для поліцейської станції, за адресою: Заводська, 6, смт. Червоне, Андрушівського району, Житомирської області.

3. Для функціонування станції забезпечити її офісними меблями, інвентарем, оргтехнікою та витратними матеріалами до неї.

4. Рішення сесії Червоненської селищної ради про створення поліцейської станції направити до Андрушівського відділення поліції Беодичівського відділу поліції ГУНП в Житомирській області та до ГУНП в Житомирській області.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань освіти, культури, молоді, фізичної культури, спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення, прав людини, законності, депутатської  діяльності і етики та місцевого самоврядування.

 

 

 

Селищний голова                                                                    Юрій ЯЩУК