Про припинення права постійного користування земельними ділянками

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

АНДРУШІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Сорокова сесія                                                                 сьомого скликання

Від 22 грудня 2018 рік

Про припинення права

постійного користування

земельними ділянками

Розглянувши заяви жителів які проживають на території   Червоненської селищної ради ОТГ, про припинення права постійного користування земельною ділянкою, керуючись ст. 141 Земельного Кодексу України  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право постійного користування земельною ділянкою жителям смт. Червоне, с. Великі Мошківці за цільовим призначенням для ведення особистого селянського господарства.

• Донець Світлана Петрівна  смт. Червоне вул. Садова  площа  0.20га.,
  • Романчук Ігор Миколайович  смт. Червоне вул. Східна площа    0.07га.
  • Поліщук Тетяна Миколаївна с. Великі Мошківці вул. Шкільні   0.25га.
  • Тарадай Марія Григоріївна  с. Великі Мошківці вул. Шкільні     0.95га.

2. Дані земельні ділянки площею 1.47 га. в т.ч. ріллі – 1.47 га. віднести до земель комунальної власності селищної ради.

3. Спеціалісту — землевпоряднику першої категорії селищної ради внести зміни в земельно-облікові та планово - картографічні матеріали.

Селищний голова                                                Ю.В.Ящук