Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про розміщення тимчасово вільних лишків в установах банків

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

 

Дев’ятнадцята сесія                                                      сьомого скликання

 

від 10 березня 2017 року

 

Про розміщення тимчасово вільних лишків

в установах банків

 

         Заслухавши інформацію головного бухгалтера селищної ради Журбіцької С.В. про те, що у відповідності до вимог ст. 16 Бюджетного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України  від 12 січня 2011 року № 6 « Про затвердження порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами) та згідно п. 2  статті 70 Закону України «Про місцеве самоврядування», враховуючи висновки постійної комісії ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи, селищна рада

 

                 ВИРІШИЛА :

1. Розмістити  кошти в сумі 5 000 000 грн. в установі  банку, який став переможцем після проведення конкурсу по розміщенню вільних коштів селищного бюджету.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфери послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК  та охорони природи.

 

 

 

            Селищний голова                                                Ю.В. Ящук