Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про оренду комунального майна Червоненської селищної ради.

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Андрушівського району Житомирської області

 

П Р О Е К Т   Р І Ш Е Н Н Я

 

------------- сесія                                                                         сьоме скликання

 

___________2018 року

 

Про оренду комунального майна
Червоненської селищної ради. 

Відповідно до   частини шостої статті 9, частини другої статті 10, частини другої статті 19 Закону України "Про оренду державного та комунального  майна" (2269-12)  частини п’ятої статті 16, статтей 25, 26, частини першої статті 59, частини п'ятої статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Червоненська селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про оренду комунального майна Червоненської селищної ради, що додається.

2. Затвердити Методику розрахунку орендної плати за комунальне майно та пропорції її розподілу, що  додається.

3. Затвердити Порядок проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що додається.

4. Затвердити Типовий договір оренди цілісного майнового комплексу комунального підприємства (структурного підрозділу підприємства), що додається.

5. Затвердити Типовий договір оренди індивідуально визначеного (нерухомого або іншого) майна, що належить до комунальної власності, що додається.

6. Затвердити Примірний договір про відшкодування витрат балансоутримувача на утримання орендованого нерухомого майна та надання комунальних послуг орендарю, що додається.

7.  Виконавчому комітету Червоненської селищної ради оприлюднити дане рішення на сайті та в мережі інтернет (електронна адреса сайту: chervonenska.gromada.org.ua) в 5-денний термін із дня його прийняття.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку, сфер послуг, житлово-комунального господарства, містобудування, будівництва, земельних відносин, АПК та охорони природи.

 

Селищний голова                                                                                       Ю.В. Ящук