Підтвердження звання Зразкового фольклорного ансамблю "Веретенце" та Народного вокального ансамблю "Дожниця"!

Дата: 20.01.2022 13:57

Свої звання   Зразковий фольклорий  ансамбль «Веретенце» та Народний   вокальний  ансамбль «Дожниця» (Рішенням колегії департаменту культури,  молоді  та спорту Житомирської обласної державної адміністрації від 23.12.2021р. №2,  щодо підсумків проведення атестації аматорських колективів на підтвердження звання «народний» та «зразковий»)  підтвердили. Досягнення таких високих результатів - це титанічна праця. Щиро дякуємо  керівнику ансамблів  Нелі Ігорівні Виставкіній за чудову підготовку, а учасникам за майстерність.

Зичимо Зразковому фольклорному ансамблю «Веретенце» та Народному  вокальному ансамблю «Дожниця»  цікавого репертуару та творчого процвітання та вдячних  шанувальників.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)