Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» висловлює свою повагу та повторно звертається з наступним.

Дата: 24.12.2021 10:06

Як повідомлялось раніше, 10 листопада 2021 року в рамках планування роботи на 2022 рік державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» розпочала масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих і бізнес-асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг, які надає Офіс з розвитку підприємництва та експорту. Метою опитування є аналіз потреб українського бізнесу та планування роботи Офіс з розвитку підприємництва та експорту на 2022 рік з таких напрямків:

• експортна освіта;

• аналітика та консалтинг;

• готовність до експорту;

• пріоритетні закордонні ринки;

• виклики, які постають при зовнішньоекономічній діяльності.

У зв’язку з вищевказаним, просимо вас посприяти у поширенні інформації щодо проведення Офіс з розвитку підприємництва та експорту опитування за допомогою наявних медіа ресурсів, а також за допомогою електронної кореспонденції з підприємствами в області. Посилання на опитування: http://cutt.ly/hTi07tJ. Інформуємо, що кінцева дата приймання відповідей була змінена на 30 грудня 2021 року