За результатами рішень виконавчого комітету Червоненської селищної ради №120 та №121 від 28.10.2021, було вирішено:

Дата: 09.11.2021 14:23

1. Керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, що здійснюють свою діяльність в межах Червоненської селищної територіальної громади, тримати на постійному контролі санітарно-екологічний стан власних та прилеглих територій, санітарно-захисних зон та не допускати понаднормового накопичення відходів та їх спалювання.
  2. Організувати проведення роз’яснювальної роботи населення з приводу недопущення спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів на прибудинкових територіях та шкідливого впливу на навколишнє природне середовище та здоров’я мешканців громади.
  3. Створити пункти обігріву на території Червоненської селищної територіальної громади та забезпечити їх цілодобову роботу у разі погіршення погодних умов та зниження температури повітря нижче  - 20ºС