Розпорядження про скликання одинадцятої сесії восьмого скликання Червоненської селищної ради

Дата: 13.08.2021 11:46

ЧЕРВОНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Миру № 28,  смт. Червоне,  Андрушівський  район, Житомирська область, 13434

тел. (04136) 4-61-54, тел-факс (04136) 4-61-89, e-mail: chervone_rada@ukr.net,

код  згідно з ЄДРПО 04346793

селищного голови

11.08.2021                                                                                                    22-од

Про скликання одинадцятої сесії

восьмого скликання Червоненської

селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

З О Б О В ‘Я З У Ю:

1. Скликати одинадцяту сесію восьмого скликання Червоненської селищної ради 20 серпня 2021 року о 12 год. 30 хв.

2. Пленарне засідання провести в залі засідань селищної ради, яке знаходиться за адресою: вул. Миру 28 смт Червоне Житомирська область.

3. Винести на розгляд сесії такі питання:

3.1. Про звіт по використанню коштів ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.» Червоненської селищної ради за І півріччя 2021 року.

Інформує: Іщук Л.М. – директор ОНЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ст.» Червоненської селищної ради

3.2. Про звіт по виконанню фінансового плану комунального некомерційного підприємства «АЗПСМ» Червоненської селищної ради.

Інформує: Сіра В.І. – головний бухгалтер КНП «АЗПСМ» Червоненської селищної ради.

3.3. Про затвердження звіту про виконання бюджету селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Інформує: Шевчук Н.В. – начальник фінансового відділу Червоненської селищної ради.

3.4. Про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Червоненської селищної територіальної громади на 2021 рік за І півріччя 2021 року.

Інформує: Войновська Н.Л. – спеціаліст відділу освіти та економічного розвитку Червоненської селищної ради.

3.5. Про внесення змін до Програма фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян

Червоненської селищної ТГ на 2021 рік.

Інформу