Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення проєкту регуляторного акту
Червоненської селищної ради

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Червоненська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Червоненської селищної територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу шляхом розміщення на офіційному сайті Червоненської селищної ради: https://chervonenska-gromada.gov.ua/

Зміст проекту: Проект регуляторного акта спрямований на удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою Червоненської селищної територіальної громади, належного утримання та раціонального використання її території, забезпечення чистоти та порядку  в населених пунктах громади.

Підставою для розробки проекту рішення є Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Типові правила благоустрою території населеного пункту, затверджені наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310.

Розробник проєкту: Червоненська селищна рада(спеціаліст земельних ресурсів та комунальної власності, відділ освіти та економічного розвитку).

Адреса: 13434, Житомирська обл., смт Червоне, вул. Миру 28

E-mail: chervone_rada@ukr.net

Контактні тел.: (04136) 4-61-54

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акта становить один місяць з дня опублікування проєкту регуляторного акта та його аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати у письмовій формі:

- Розробнику регуляторного акту – Червоненській селищній раді, поштою за адресою: вул. Миру 28, смт Червоне, Бердичівський (Андрушівський) район Житомирська обл., 13434,

E-mail: chervone_rada@ukr.net,

Контактні тел.:  (04136) 4-61-54« повернутися до списку новин