Житомирська область, Бердичівський район

COVID-19 на Житомирщині: зареєстровано перший летальний випадок у Баранівському районі

На Житомирщині зареєстрований ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання вчора, 29 липня, помер житель м. Баранівки. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 56-річний чоловік. Пацієнт мав інвалідність другої групи та супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Чоловік був госпіталізований 26 липня, діагноз підтверджено 28 липня. Лікарі докладали всіх зусиль, аби допомогти пацієнтці та, на жаль, хвороба виявилася сильнішою.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 37 летальних випадків від COVID-19 у:

• Баранівський – 1;
  • Бердичівському районі – 4;
  • Житомирському районі – 4;
  • Коростенському районі – 1;
  • Коростишівському районі – 1;
  • Любарському районі – 2;
  • Малинському районі – 1;
  • Новоград-Волинському районі – 1;
  • Попільнянському районі – 1;
  • Радомишльському районі – 1;
  • Романівському районі – 1;
  • Ружинському районі – 1;
  • Пулинському районі – 1;
  • Черняхівському районі – 4;
  • Чуднівському районі – 2;
  • м. Житомирі – 11.

Нагадаємо, що на Житомирщині лабораторним шляхом підтверджено вже 1807 випадки інфікування коронавірусом серед жителів області. За минулу добу (29 липня) хворобу виявили ще у 43 жителів.

Пам’ятайте, що послаблення карантину – не його скасування!

За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

• ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
  • носіть захисну маску в громадських місцях;
  • уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Нагадаємо, що у зв’язку з невідповідністю критеріїв оцінки епідемічної ситуації за показником динаміки зростання інфікування на Житомирщині посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua