Житомирська область, Бердичівський район

COVID-19 на Житомирщині: лише чверть хворих перебувають на стаціонарному лікуванні

У Житомирській області наразі на стаціонарному лікуванні 85 пацієнтів із коронавірусною інфекцією, що складає близько 25% від загальної кількості хворих. Всього на Житомирщині наразі зареєстровано 354 лабораторно підтверджені випадки COVID-19.

Про це сьогодні, 28 квітня, повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик під час онлайн-брифінгу керівництва області щодо ситуації з коронавірусом на території Житомирщини.

«Зараз в області на стаціонарному лікуванні перебувають 85 пацієнтів, решта – на амбулаторному. Серед важких пацієнтів 6 осіб, двоє з яких підключені до апаратів штучної вентиляції легень», – зазначив Микола Суслик.

Також він розповів, що з 354 інфікованих коронавірусом жителів області – 74 медики, з яких 6 перебувають на стаціонарному лікуванні. Серед захворілих на COVID-19 дітей лише троє знаходяться у стаціонарі. Стан  їхнього здоров’я задовільний.

Нагадаємо, що на брифінгу заступниця голови ОДА Наталія Остапченко проінформувала про те, що в області одужали від коронавірусу вже 19 жителів.

Крім того, Микола Суслик відзначає поступове зменшення кількості хворих із підозрою на COVID-19, що стало можливим завдяки дотриманню карантинних заходів.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua