Червоненська громада
Житомирська область, Бердичівський район

Понад 345 тис. пенсіонерів області отримають одноразову доплату у розмірі 1 тис. грн

З 23 квітня розпочалося фінансування одноразової грошової доплати для пенсіонерів Житомирщини. Таку доплату – у розмірі 1 тис. грн – має отримати більше 345 тис. пенсіонерів області. На ці цілі спрямували майже 344 млн грн.

Про це інформує Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«23 квітня Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” профінансовано виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 000 гривень», – йдеться у повідомленні.

Ця одноразова виплата проведена для 345,4 тис. пенсіонерів області. Це складає 92,5% від загальної чисельності осіб, пенсійна виплата яких, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5 тис. грн.

На виплату одноразової грошової допомоги у сумі 1 000 гривень пенсіонерам області спрямовано 343,9 млн грн. Кошти зарахують автоматично, без звернень пенсіонерів. Уповноважені банки зарахують кошти одержувачам виплат на особисті банківські картки. АТ «Укрпошта» забезпечить доставку коштів пенсіонерам додому.

Інформацію взято з сайту Житомирської обласної державної адміністрації: oda.zht.gov.ua« повернутися до списку новин